Romana Böhmová - Na skok v kuchyni

Nastávající maminka a oblíbená foodblogerka z Na skok v kuchyni nerada tráví dlouhé hodiny v kuchyni, proto si pro vás připravila jednoduchý recept na Mini Pavlova s citrónovým krémem, který vykouzlíte během chvíle a potěšíte tak rodinu i přátele nejen na narozeninových oslavách.

„Jako nastávající maminka nemohu trávit v kuchyni dlouhé hodiny. I přesto ale chci, aby byla moje jídla chutná a z kvalitních surovin. Proto sahám po kvalitních výrobcích, se kterými se nejen dobře pracuje, ale hlavně z nich vznikají výborné pokrmy.

Často se v poslední době potýkám s nedostatkem času, proto je pro mě důležité, aby dezerty, které často připravuji pro svého manžela nebo návštěvu, byly jednoduché a rychlé. Základem receptu na Mini Pavlova s citrónovým krémem jsou kvalitní vejce od slepic z volného výběhu. Na pusinky použijeme bílky, na citrónový krém zase žloutky, takže zbytečně neplýtváme surovinami. Na krém je důležité použití italského mascarpone, které dodá dezertu krémovou chuť. Třešničkou na dortu, v tomto případě na pusinkách, je čerstvé ovoce, které slouží nejen jako nositel chuti, ale především jako vizuální prvek.“

#najdetevDelmart

NÁKUPNÍ SEZNAM – „Mini pusinky s citronovým krémem a mascarpone“

BEST OF BRITAIN – VÝHODNĚ V DELMART

NAKOUPIT ON-LINE

MENU