Novinka

TO NEJLEPŠÍ Z RYB A DARŮ MOŘE

TO NEJLEPŠÍ Z RYB A DARŮ MOŘE

29.08.2019
Nově nabízíme svíčkovou z tresky z Islandu, divokého lososa z Aljašky loveného na volném moři nebo candáta v bio kvalitě z Dánska.

Nově na našich pultech naleznete pečlivě vybírané ryby nejvyšší kvality. Pokud jde o kvalitu, u ryb je zapotřebí vybírat podle způsobu chovu, místa výlovu a dále způsobu zpracování rybího masa nebo darů moře. Pečlivě jsme vybírali a každá z našich nabízených ryb je z oblasti, která se pyšní prvenstvím pro daný druh. Ryby jsou zachlazeny ledem přímo na moři a dováženy čerstvé. Nikdy ne zmražené. Každé z nabízených balení je ve velikosti, která odpovídá jedné nebo dvěma porcím. Ušetří Vám tak čas při přípravě. Nově přinášíme svíčkovou z tresky z Islandu, divokého lososa z Aljašky loveného na volném moři nebo candáta v bio kvalitě z Dánska. Kompletní nabídku včetně cen naleznete níže.

Svíčková z tresky je filet prvotřídní kvality. Treska je velkou rybou a klasický filet (tedy řez od páteře bez kostí) je často příliš velký na jednu porci. Je tedy možné zakoupit tresku, která se řeže ze střední části nebo nejtučnější části filé. Perleťově bílé bedry jsou nejhustší částí filé a nabízejí nejvlhčí texturu, která se dá po upečení lehce oddělit od sebe. Pokud jde o chuť, filet má jemnou až nasládlou chuť.

DELMART SVÍČKOVÁ Z TRESKY OBECNÉ

Země původu: Island 259 Kč – 2x150g

DELMART ARKTICKÝ LOSOS

Země původu: Island 129 Kč – 180g NEBO 199 Kč – 2x150g

DELMART DIVOKÝ ALJAŠSKÝ LOSOS

Volný lov na moři 239 Kč - 2x150g

DELMART STEAK Z TUŇÁKA

Oblast: Indický oceán 259 Kč – 2x150g

DELMART CANDÁT FILETY BIO

Země původu: Dánsko 299 Kč – 2x150g

DELMART KALAMAR KOMANDORSKÝ

Oblast: Kurilské ostrovy 79,90 Kč – 150g

DELMART LOUPANÉ VAŘENÉ KREVETY

Oblast: Indický oceán 99,90 Kč – 150g

DELMART LOUPANÉ NEVAŘENÉ KREVETY

Oblast: Indický oceán 99,90 Kč – 150g

Zpět na seznam


BEST OF BRITAIN

NAKOUPIT ON-LINE

MENU